Tantou غرب پارک صنعتی، Songgang شهر، منطقه Bao'an، شنزن، 518،105 PRCHINA
خانه محصولات48V DC منبع تغذیه

10M / 100M قدرت بیش از اترنت PSE رسانه ها تبدیل ساخته شده در AC / DC منبع تغذیه

گواهی
کیفیت خوب رک کوه اینترنتی یو پی اس برای فروش
کیفیت خوب رک کوه اینترنتی یو پی اس برای فروش
این شرکت با ملاحظه خدمات پس از فروش، و سعی کنید بهترین خود را برای پاسخگویی به نیاز مشتریان. ما خواهد شد یک همکاری طولانی مدت است.

—— آلبرت

این پلت فرم یافتن منابع فوق العاده، خدمات با ملاحظه و محصول با کیفیت خوب است.

—— فیلیپ

شما همیشه می توانید به من بهترین طرح را، و آن را اجازه می دهد تا مشتری من احساس بزرگ، من امیدوارم که ما می توانیم فرصت دیگری برای همکاری دارند.

—— تیم

چت IM آنلاین در حال حاضر

10M / 100M قدرت بیش از اترنت PSE رسانه ها تبدیل ساخته شده در AC / DC منبع تغذیه

چین 10M / 100M قدرت بیش از اترنت PSE رسانه ها تبدیل ساخته شده در AC / DC منبع تغذیه تامین کننده

تصویر بزرگ :  10M / 100M قدرت بیش از اترنت PSE رسانه ها تبدیل ساخته شده در AC / DC منبع تغذیه

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: Fiberroad
گواهی: CE ROHS
Model Number: FR-POE331

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Pls send request details
Packaging Details: Standard neutral or brand packing
Delivery Time: 2-3 workdays
Payment Terms: T/T, Western Union
Supply Ability: 5000pcs/Month
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
Name: POE Switch Output Type:: Single
Network Transfer Data Rate:: 10/100/1000Mbps Communication Mode:: Full-Duplex & Half-Duplex
Ports:: 1 Input Voltage:: 220V

10M / 100M قدرت بیش از اترنت PSE رسانه ها تبدیل ساخته شده در AC / DC منبع تغذیه

-10 / UTP 100BASE-TX به 100BASE-FX و تبدیل فرمت های فیبر
-IEEE802.3af پو PSE سازگار
-9K بایت بسته در حالت برش را از طریق
ساخته شده در منبع تغذیه AC / DC
حفاظت بیش از جریان
انتخاب از SC، مشخصه ی BiDi یا LC اتصال دهنده برای چند حالته و تک
-DIP تبدیل به مجموعه تنظیمات مختلف
-LFP (لینک گسل عبور) پشتیبانی

POE-FR200 A / 100BASE-TX 10 تا 100BASE-FX تبدیل رسانه ها، که اجازه می دهد تا دو نوع بخش شبکه به راحتی متصل شود. مطابق با استاندارد IEEE802.3af از AC / DC طراحی مبدل رسانه پو یک قدرت سپارش تجهیزات (PSE) که ترکیبی از داده های منتقل روی یک لینک فیبر نوری با 48V (یا ولتاژ دیگر) منبع تغذیه، ارائه قدرت دستگاه IEEE802.3af شده (PD) بیش کابل CAT5 UTP (طول کابل تا 100meters / 330feets). مبدل شامل یک کنترل پورت PSE تنها، که ارائه می دهد PD سنجش از امضا و نظارت بر قدرت از ویژگی های. ویژگی های دیگر عبارتند بیش از جریان حفاظت، عملکرد LFP. LFP (لینک Fauit عبور) اجازه می دهد تا مبدل رسانه برای نظارت بر هر دو فیبر و مس پورت RX برای از دست دادن سیگنال قرار دارند. در صورت از دست دادن سیگنال RX در یک پورت رسانه ها، مبدل به طور خودکار سیگنال TX به پورت دیگر رسانه ها را غیر فعال کنید، در نتیجه از طریق گسل لینک عبور.

 

مشخصات فنی:

نرخ داده:


- 10/100 مگابیت در ثانیه (802.3 10BASE-T / 802.3u را 100BASE-T)
- 100Mbps در (100BASE-FX)

برق مورد نیاز ورودی:


- ولتاژ ورودی ........................... 100 VAC به 240 VAC
- فرکانس ورودی ................................. 47 هرتز تا 63 هرتز

قدرت بیش از اترنت خروجی:


- پین واگذاری و قطب ...... ... 04/05 (V +)، 7/8 (V-)
- قدرت خروجی ... ..please به سفارش اطلاعات مراجعه
- بهره وری ................................................ .... 75٪ دقیقه
- حفاظت در مقابل اتصال کوتاه ........................ بازیابی خودکار
- بیش از حفاظت جریان ....................... بازیابی خودکار

شرایط محیطی:


- دمای کارکرد ....................... ... 0 ℃ به 50 ℃
- خنک کننده ........................................ همرفت هوا رایگان
- دمای ذخیره سازی ...................... -20 ℃ تا + 85 ℃
- رطوبت عامل ... ... 90٪ حداکثر، غیر متراکم

مشخصات مکانیکی:


- مواد .................................... آهن
- مورد رنگ سیاه را .......................................
- وزن خالص ........................ .540g حدود. / واحد
- ابعاد ......... 110 (W) * 40 (H) X 140 (L) (میلی متر)
هنوز طول فرستنده و گیرنده را شامل نمی شود

اتصال دهنده ها:


- AC ورودی .......................................... IEC-J-4
- LAN .................................... .Shielded RJ-45
- فیبر .................................... اطلاعات را ببینید سفارش

سفارش اطلاعات:

شماره قطعه

پشتیبانی استاندارد

ولتاژ خروجی

جریان خروجی

توان خروجی

اظهار

POE-FR200-XX-XXX

IEEE 802.3af

48V

0.54A حداکثر

25W حداکثر

به طور پیش فرض

POE-FR200-AXX-XXX

IEEE 802.3af

56V

0.54A حداکثر

30W حداکثر

اختیاری

POE-FR200-BXX-XXX

غیر استاندارد

48V

0.60A حداکثر

30W حداکثر

اختیاری

POE-FR200-CXX-XXX

غیر استاندارد

24V

1.20A حداکثر

30W حداکثر

اختیاری

* XX-XXX: از نوری کانکتور نوع / فیبر و فاصله. برای جزئیات بیشتر، لطفا به صفحه زیر مراجعه کنید.

پسوند

شرح

پسوند

شرح

SC-M02

SC، چند حالت، از 2km / 1300nm

LC-M02

LC SFP، چند حالت، از 2km / 1300nm

SC-S05

SC، تنها حالت، 5km به، 1310nm

LC-S05

SFP LC، تنها حالت، 5km به، 1310nm

SC-S20

SC، تنها حالت، 20KM، 1310nm

LC-S20

SFP LC، تنها حالت، 20KM، 1310nm

SC-S40

SC، تنها حالت، از 40km، 1310nm

LC-S40

SFP LC، تنها حالت، از 40km، 1310nm

SC-S60

SC، تنها حالت، 60km، 1310nm

BS3-S20

مشخصه ی BiDi SC، تنها حالت، 20KM، 1310 / 1550nm جزء به جزء

SC-S80

SC، تنها حالت، از 80km، 1550nm جزء به جزء

BS3-S40

مشخصه ی BiDi SC، تنها حالت، از 40km، 1310 / 1550nm جزء به جزء

SC-SA0

SC، تنها حالت، 100km در، موج 1550nm

BS5-S20

مشخصه ی BiDi SC، تنها حالت، 20KM، 1550 / 1310nm

SC-SC0

SC، تنها حالت، 120km، 1550nm جزء به جزء

BS5-S40

مشخصه ی BiDi SC، تنها حالت، از 40km، 1550 / 1310nm

اطلاعات تماس
CHINA UPS Electronics Co., Ltd.
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)